Realizowana przy ulicy Św. Brata Alberta 10 w Świdniku inwestycja to przestrzeń zaprojektowana z myślą o rodzinach oraz młodych i ambitnych osobach, które cenią komfort i wygodę. Nowoczesny, starannie zaprojektowany czterokondygnacyjny budynek z cichobieżnymi windami o prostej i przyjaznej architekturze doskonale komponuje się na tle otaczającej go zieleni, jednocześnie idealnie wpisując się w potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. 

Inwestycja w Świdniku wzbogaci lokalny rynek pierwotny o 66 nowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 27,59 do 64,31 m2. Mieszkania są wygodne, praktyczne i dobrze zaprojektowane o wysokości pomieszczeń 2,62 m. Nowe mieszkania od dewelopera oferowane będą w stanie do samodzielnego wykończenia, co da Państwu możliwość swobodnej aranżacji wnętrz wedle własnych upodobań i potrzeb. Jednocześnie cena mieszkania obejmuje wykończony balkon. Balkony zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby stanowić dodatkową ozdobę utrzymanej w stonowanych odcieniach bieli i szarości elewacji zewnętrznej. Dodatkowo na parterze budynku będą się znajdowały dwa przestronne lokale usługowe.

Nowe mieszkania od dewelopera – szczegółowe informacje 

Wszystkie lokale mieszkalne są podłączone do sieci miejskich i będą korzystały z ogrzewania PEC. Bezpieczeństwo nieruchomości podnosi brak instalacji gazowej w mieszkaniach, w efekcie czego instalacja w kuchni jest przygotowana pod montaż płyt indukcyjnych i ceramicznych oraz piekarników elektrycznych.

W bryle budynku zaprojektowano garaż podziemny, do którego bezpośrednio z pięter mieszkalnych będą zjeżdżały windy. Na kondygnacji -1 budynku oprócz miejsc postojowych zaplanowano również komórki lokatorskie, których zakup polecamy już na etapie podpisywania umowy kupna mieszkania. 

Plac zabaw znajduje się z dala od drogi dojazdowej, dzięki czemu najmłodsi mieszkańcy nie będą narażeni na wzmożony ruch kołowy. 

Podsumowanie

Jako doświadczony deweloper zwracamy szczególną uwagę na dobór działek inwestycyjnych. Budynek przy ulicy Św. Brata Alberta 10 mieści się w atrakcyjnej lokalizacji, w otoczeniu terenów zielonych. Pobliski las oraz liczne ścieżki rowerowe i spacerowe sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Sąsiedztwo zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i wielorodzinnej zapewnia ciszę i spokój, a rozwinięte zaplecze odpowiada na podstawowe potrzeby mieszkańców. W pobliżu mieści się przedszkole, szkoła z basenem oraz przychodnia zdrowia. Jednocześnie lokalizacja zapewnia doskonałe skomunikowanie i szybki dojazd do Lublina. Budynek mieści się niedaleko drogi S12/S17 i obwodnicy Lublina. 

 

Galeria