LOKAL INWESTYCYJNY – DLACZEGO SIĘ OPŁACA?

Przedsiębiorca kupujący lokal inwestycyjny ma możliwość odliczenia pełnego, 23% podatku VAT od nabywanego lokalu, a koszty związane z jego eksploatacją (m.in. czynsz i inne opłaty) zaliczane będą  do kosztu uzyskania przychodu, dzięki czemu wystąpi  niższy podatek. 
Zakup lokalu inwestycyjnego stanowi  doskonałą alternatywę dla lokat bankowych.

Przy zakupie takiego lokalu nabywa się odrębne prawo własności nieruchomości lokalowej, wraz z księgą wieczystą oraz udziałem w nieruchomości wspólnej. Zaprojektowane lokale  spełniają normy przeciwpożarowe, akustyczne oraz nośności stropów, tak jak ma to miejsce w przypadku obiektów użytkowych, np. hoteli.

Inwestor może liczyć na stały przychód z wynajmu lokalu na cele noclegowe lub  prowadzenia w nim innej działalności gospodarczej. Ponadto obiecujący jest wzrost wartości nieruchomości – w Lublinie i okolicach w ciągu 2 ostatnich lat wyniósł on średnio 16% w skali roku. Wszystko to czyni tę formę inwestowania zdecydowanie bardziej opłacalną niż np. lokata bankowa. Warto wspomnieć, że przy zakupie lokali inwestycyjnych nie obowiązuje Ustawa o ochronie praw nabywców lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym z dnia 20 maja 2021 r.
                
                 

POPULARNE METRAŻE

Lokale inwestycyjne w budynku 4 zaprojektowano tak, aby spełniać wymagania i potrzeby naszych klientów, dlatego postawiliśmy na najpopularniejsze i najbardziej poszukiwane przez nabywców  metraże. W budynku znajdą się 43 lokale,  w metrażach  od 26m2  do 134 m2. 
Oferowane przez nas lokale, niezależnie od metrażu, zostały zaprojektowane w możliwie funkcjonalny sposób tak, aby każdy metr powierzchni był optymalnie wykorzystany. 
                                                           

LOKALIZACJA


Lokalizacja to jeden z najważniejszych atutów naszej inwestycji.Budynek  
położony  będzie  blisko dogodnej infrastruktury komunikacyjnej 
(dojazd samochodem lub autobusem do centrum Lublina to 3 km). 
Wszystkie najważniejsze punkty handlowe, usługowe czy medyczne znajdują 
się w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Jednocześnie lokalizacja zapewnia 
spokój i ciszę .
                                             

MIEJSCA PARKINGOWE

 W inwestycji  przewidziano  garaż podziemny z miejscami postojowymi, 
cichobieżną windę  oraz praktyczne komórki lokatorskie. Na terenie 
zaprojektowano naziemne  miejsca postojowe. 

Galeria