Rabat na zakupy w Leroy Merlin

Dzięki współpracy dewelopera z siecią sklepów Leroy Merlin, każdy obecny i przyszły mieszkaniec naszych inwestycji otrzyma rabat w wysokości aż 10%. Planując remont może darmowo uzyskać fachową pomoc w aranżacji mieszkania. Poprosić o pomoc projektanta wnętrz oraz nabyć dowolne produkty z całego asortymentu sklepu (budowa, remont, ogród, dodatki). Rabat w wysokości 10% lokator otrzymuje przy odbiorze kluczy do mieszkania.

Oferta sklepu dostępna na www.leroymerlin.pl

Bon podarunkowy na ubezpieczenie mieszkania

We współpracy z firmą Omnivi przygotowaliśmy dla Państwa rabat na ubezpieczenie mieszkania.

Przy zakupie dowolnego mieszkania z naszej oferty otrzymają Państwo rabat w wysokości 50% który upoważnia do ubezpieczenia mieszkania na rok.

Mieszkanie można ubezpieczyć już po otrzymaniu kluczy od dewelopera.

Rabat na zakupy w Bel-Pol

BEL-POL to firma oferująca ogromny wybór paneli podłogowych, podłóg naturalnych i winylowych, a także posiadająca szeroki asortyment drzwi. Z GDL otrzymasz kartę rabatową ze zniżką 10% , lokator otrzymuje rabat przy odbiorze kluczy do mieszkania.

Oferta sklepu dostępna do pobrania w folderze reklamowym.

Rabat na zakupy w OBI

W ramach współpracy dewelopera GDL z siecią marketów budowlanych OBI, mamy do zaproponowania Państwu skorzystanie z programu „Pakiet Remont Plus” - zwrot 10 % wartości zakupów na kartę podarunkową, przy zakupach na kwotę minimum 6000 zł.

W sklepach OBI znajdziecie Państwo szeroki asortyment towarów niezbędnych do wykonania prac remontowo - budowlanych, wykończenia i dekoracji pomieszczeń, zagospodarowania i utrzymania ogrodu oraz towary sezonowe. Markety OBI to także inspiracje, fachowe doradztwo i obszerne spektrum usług.

Oferujemy:

  • Wykonanie wizualizacji 3D kuchni lub łazienki za 1 zł
  • Wsparcie Doradcy Klienta Eksperta, który pomoże w wyborze najlepszej oferty
  • Transport zakupionych towarów
  • Pomoc w organizacji usługi montażu
  • Zakup towarów w systemie ratalnym

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.OBI.pl