Rabat na zakupy w Leroy Merlin

Dzięki współpracy dewelopera z siecią sklepów Leroy Merlin, każdy obecny i przyszły mieszkaniec naszych inwestycji otrzyma rabat w wysokości aż 10%. Planując remont może darmowo uzyskać fachową pomoc w aranżacji mieszkania. Poprosić o pomoc projektanta wnętrz oraz nabyć dowolne produkty z całego asortymentu sklepu (budowa, remont, ogród, dodatki). Rabat w wysokości 10% lokator otrzymuje przy odbiorze kluczy do mieszkania.

Oferta sklepu dostępna na www.leroymerlin.pl

Bon podarunkowy na ubezpieczenie mieszkania

We współpracy z firmą Omnivi przygotowaliśmy dla Państwa bon podarunkowy na ubezpieczenie mieszkania.

Przy zakupie dowolnego mieszkania z naszej oferty otrzymają Państwo bon podarunkowy upoważniający do skorzystania z 50% zniżki na ubezpieczenie mieszkania przez rok.

Mieszkanie można ubezpieczyć już po otrzymaniu kluczy od dewelopera.

Rabat na zakupy w Bel-Pol

BEL-POL to firma oferująca ogromny wybór paneli podłogowych, podłóg naturalnych i winylowych, a także posiadająca szeroki asortyment drzwi. Z GDL otrzymasz kartę rabatową ze zniżką 10% , lokator otrzymuje rabat przy odbiorze kluczy do mieszkania.

Oferta sklepu dostępna do pobrania w folderze reklamowym.

Rabat na indywidualny projekt wnętrza w Design Zone

Wraz z biurem projektowym „Design Zone” oferujemy wykonanie kompleksowej aranżacji mieszkania. Dzięki współpracy z biurem projektowym, już na etapie rezerwacji mieszkania, klient otrzymuje 20% rabatu na indywidualny projekt wnętrza. Współpracę można rozpocząć już na etapie zmian lokatorskich. Następnie prezentowane są wizualizacje oraz wykonywane szczegółowe rysunki techniczne, wraz z listą użytych w projekcie materiałów. „Design Zone” dysponuje bazą sprawdzonych ekip wykończeniowych, stolarzy i innych fachowców oraz dodatkowymi zniżkami w wybranych sklepach specjalistycznych.

Portfolio zrealizowanych projektów: https://design-zone.pl/portfolio

Zdjęcia z realizacji: Design Zone.

Rabat w Obi

Współpracując z siecią marketów OBI ,oferujemy naszym przyszłym i obecnym Klientom rabat w wysokości 10% wartości zakupów. Otrzymują Państwo fachową opiekę Projektantów, i Doradców Klienta. Każdy kto zdecyduje się na zakupy w OBI może skorzystać z szerokiego wachlarza usług dostępnych na miejscu (doradztwo, projekty łazienki, kuchni, garderoby za 1 zł*, montaż , transport ).

Oferta sklepu, oraz regulamin dostępne na https://www.obi.pl

Rabat ze zniżką 10%

Salon Impero przy ul. Mełgiewskiej 7b w Lublinie, to firma oferująca ogromny wybór produktów do wyposażenia łazienek. W ofercie znajdują się płytki, ceramika, kabiny, wanny itp. Współpraca z największymi i najlepszymi producentami oraz preferencyjne warunki handlowe, gwarantują dostępność do najnowszych kolekcji asortymentowych w promocyjnych cenach. Fachowe doradztwo i możliwość wykonania wizualizacji łazienki to kompleksowe doradztwo w stworzeniu wymarzonego wnętrza. Z GDL otrzymasz kartę rabatową ze zniżką 10%, na zakupy w Salonie Łązienek Impero w Lublinie.

Oferta sklepu, oraz regulamin dostępne na https://www.impero.com.pl/projekty-lazienek

10% RABATU NA PRODUKTY I USŁUGI FIRMY FINESTRA

Dzięki współpracy GDL z firmą Finestra mamy przyjemność zaproponować 10% rabatu na nasze rolety wewnętrzne, plisy, żaluzje oraz moskitiery wraz z montażem. Każdy lokator otrzymuje rabat 10% przy odbiorze kluczy do mieszkania.

Oferta sklepu, oraz regulamin dostępne na https://www.finestrawojtowicz.pl