UWAGA!

Zanim zaczniesz czytać artykuł. Sprawdź nasze obecne inwestycje na GDL.PL . Być może właśnie u nas, znajdziesz mieszkanie, które spełni Twoje oczekiwania!

Na zakup nieruchomości na rynku pierwotnym decyduje się znaczna część nabywców. Postarajmy się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące nieruchomości, zanim podejmiemy kroki formalne. Na jakie aspekty warto zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy z deweloperem?

Mieszkania w Lublinie – co powinieneś sprawdzić, zanim podejmiesz decyzję?

  1. Sprawdź, jakie inwestycje zrealizował deweloper

Posiadanie wiedzy na temat dewelopera oraz inwestycji, jakie realizował, chroni przed popełnieniem kardynalnych błędów. Postarajmy się określić, czy projekty zostały ukończone w ustalonym terminie. Odwiedźmy teren jednej z inwestycji, jeśli to możliwe i rozejrzyjmy się. Sygnały takie, jak niedbałe wykończenie, zbyt wiele pustych mieszkań itp. powinny wzbudzić naszą czujność.

  1. Zapoznaj się z wpisami do księgi wieczystej

Jako potencjalni nabywcy mamy możliwość zapoznania się z wpisami do księgi wieczystej. Znajdują się tam informacje dotyczące nabycia lub podziału nieruchomości, ustanowienia hipoteki itd.

  1. Plan zagospodarowania przestrzeni wokół

Przed podjęciem wiążących decyzji udajmy się także do urzędu gminy lub do innej, odpowiedniej jednostki administracyjnej – w celu zapoznania się z planem zagospodarowania przestrzeni. Deweloperzy starają się szukać atrakcyjnych lokalizacji, mając na uwadze komfort przyszłych mieszkańców, jednak będziemy spokojniejsi, jeśli dokładnie zbadamy otoczenie.

  1. Przeanalizuj ofertę i porównaj ceny

Aby zyskać absolutną pewność w kwestii dokonania odpowiedniego wyboru inwestycji, dokładnie przeanalizujmy treść oferty składanej przez dewelopera. Określmy, jakie dodatkowe korzyści możemy uzyskać. Warto także porównać ceny mieszkań, oczywiście wziąwszy pod uwagę czynniki takie jak: lokalizacja, powierzchnia itd.

  1. Uzyskaj informacje od dewelopera

Tzw. ustawa deweloperska daje nam prawo zażądania od sprzedawcy prospektu informacyjnego inwestycji. Ten dokument pozwoli nam zapoznać się m.in. z doświadczeniem dewelopera, statusem prawnym działki, przewidywanym terminem zakończenia realizacji i przeniesienia prawa własności nieruchomości. Z prospektu dowiemy się także, który bank prowadzi rachunek powierniczy i uzyskamy informacje dotyczące sposobu zabezpieczenia interesów kupujących.

  1. Konsultuj się z doradcą finansowym

Przed zakupem możemy przeanalizować treść umowy z doradcą finansowym, który wyjaśni znaczenie punktów sformułowanych w trudnym języku prawniczym. Upewnijmy się, że wiemy, co podpisujemy. Dzięki temu unikniemy zawodu i otrzymamy od dewelopera dokładnie to, na czym nam zależało.

  1. Obejrzyj lokal, jeśli już istnieje

Udajmy się do mieszkania, które zamierzamy kupić. Sprawdźmy, czy wykonanie jest tożsame z projektem, oceńmy staranność, jakość zastosowanych materiałów oraz rozwiązań.

Nieruchomości Lublin – rynek pierwotny

Rzetelny deweloper z Lublina – jeśli szukają Państwo kogoś takiego, ośmielamy się zaproponować swoje usługi. Dostarczamy naszym Klientom mieszkania tworzone z myślą o potrzebach i oczekiwaniach przyszłych lokatorów. Wiemy, jak ważne jest właściwe i pełne zaspokojenie pragnienia posiadania własnego lokum, w którym wcześniej nikt nie mieszkał. Urządzanie mieszkania od podstaw daje ogromną satysfakcję i pozwala zaprojektować własną przestrzeń życiową w sposób optymalny.

Deweloper Lublin – realizowane przez nas inwestycje spełniają najwyższe standardy. Działamy transparentnie i fachowo; chętnie odpowiadamy na Państwa pytania i udzielamy wyczerpujących informacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która dla Państwa przygotowaliśmy. Poprzez naszą działalność staramy się pokazać, że możliwe jest kupno mieszkania na rynku pierwotnym, które zaspokaja potrzeby swojego właściciela i lokatorów.

Źródło zdjęcia głównego: https://pixabay.com/pl/klucze-strona-g%C5%82%C3%B3wna-klucze-do-drzwi-2070722/

 

 

 

 

 

nowe mieszkania GDL Lublin